تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دیوان عدالت اداری یکی از آخرین و مهم‌ترین مراحل دادرسی مالیاتی است.
آشنایی شما به‌عنوان یک مدیرمالی یا حسابدار با چگونگی رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی در شعب دیوان عدالت اداری می‌تواند از وقوع بسیاری از اشتباهات در انجام تکالیف مالیاتی و ورود به پروسه دادرسی مالیاتی پیش‌گیری کند. به‌علاوه حتی اگر پرونده مالیاتی شما قبل از مرحله دیوان باشد این دوره به شما قدرت پیش بینی سرانجام پرونده را می‌دهد. چراکه برخی پرونده‌ها حتی در آخرین مراحل دیوان هم به نفع مودی ختم نمی‌شود و بالعکس موارد متعددی را می‌توان در مرحله دیوان به نفع مودی تمام کرد و سرنوشت پرونده را تغییر داد.
در سطح مقدماتی دوره، آشنایی با نحوه دادرسی شعب و هیئت عمومی دیوان عدالت اداری باعث می‌شود شناخت کلی و مناسبی با ابعاد مختلف دادرسی مالیاتی دیوان بدست آورید.
در سطح پیشرفته دوره، ضمن ارائه نمونه‌های واقعی از دعاوی مالیاتی با موضوعات تخصصی رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی در شعب و هیئت عمومی دیوان عدالت اداری آشنا می‌شوید.
ویژگی متمایز دوره پیشرفته، به‌جز آشنایی با مثال‌های واقعی، تسلط بر مهم‌ترین دلایل نقض آرای هیئت‌های مالیاتی است که می‌تواند در طراحی استراتژی شما هنگام دفاع از پرونده‌های مالیاتی کمک فراوانی کند. 
شرکت در این دوره به تمامی مدیران مالی، حسابداران و مشاوران مالیاتی پیشنهاد می‌شود.

"مدرس دوره مولف کتاب حقوق مالیاتی و مشاور مالیاتی دیوان عدالت اداری می‌باشد"


مدت 6 ساعت
پیش‌نیاز گذراندن کارگاه دادرسی مالیاتی در دیوان عدالت اداری (سطح مقدماتی)
مدرک از طرف انجمن حسابداران خبره ایران و دانشگاه صنعت نفت صادر می‌شود. مدرک این دوره را می‌توانید به صورت الکترونیکی از قسمت «پروفایل دانش‌پذیر» دریافت نمایید و در صورت نیاز به دریافت فیزیکی مدرک، در پروفایل خود ثبت‌ درخواست نمایید.
نحوه پرداخت

پرداخت به صورت نقدی


سرفصل دروس
1. دوره حضوری کاربردی ابعاد مالیاتی دیوان عدالت اداری_سطح پیشرفته / 6 ساعت
1-دادرسی مالیاتی در شعب دیوان عدالت اداری: نکات مقدماتی (ورود یا عدم ورود به مرحله دیوان، استفاده یا عدم استفاده از وکلا و...)، مهارت‌های ضروری در لایحه‌نویسی و تنظیم مستندات در شعب دیوان عدالت اداری، شکایات بی‌حاصل در شعب دیوان عدالت اداری، نکات کاربردی در ترتیب رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی در شعب دیوان عدالت اداری (شرایط مهم دادخواست، شرایط و آثار صدور دستور موقت، ابعاد ارجاع به کارشناس رسمی و...)، نکات تکمیلی درمورد رسیدگی مجدد به پرونده‌های مالیاتی در شعب دیوان عدالت اداری 2-دادرسی مالیاتی در هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، مزایا و معایب طرح درخواست ابطال در هیئت عمومی، مهارت‌ها و مقدمات ضروری در طرح درخواست ابطال درهیئت عمومی 3-مهم‌ترین دلایل نقض آرای هیئت‌های مالیاتی در شعب دیوان عدالت اداری (تحلیل و بررسی نمونه‌های واقعی) 4-رویکرد شعب دیوان عدالت اداری نسبت به مهم‌ترین موضوعات (استاندارهای حسابداری، دعاوی مربوط به مالیات بر ارزش افزوده و...)
ادامه مطلببرای دیدن پاسخ سوالات متداول، لطفا روی هر سوال کلیک کنید‎
آیا در پایان هر درس امتحان برگزار خواهد شد؟

با توجه به نوع دوره و صلاح‌دید استاد اطلاع‌رسانی می‌شود.

چگونه می‌توانم اطلاعات بیشتری دریافت کنم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در واحد مشاوره و ثبت‌نام مشورت کنید.

02142294   -   داخلی 1

برای ثبت‌نام چه کار باید بکنم؟

در صورت ثبت‌نام نقدی، در همین صفحه با انتخاب زمان برگزاری مورد نظر و تکمیل اطلاعات، به درگاه پرداخت متصل می‌شوید و پس از پرداخت، ثبت نام شما نهایی خواهد بود.
ثبت‌نام اقساطی به صورت حضوری در محل مرکز آموزش حسابداران خبره با ارائه چک طبق فواصل مشخص شده در آیین‌نامه انجام خواهد شد.

محل برگزاری دوره‌های آموزشی کجاست؟

دوره‌های آموزشی حضوری:

در ساختمان اصلی مرکز آموزش حسابداران خبره به نشانی: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23 برگزار می‌شود.

دوره‌های آموزشی آنلاین و غیرحضوری (آفلاین):

از طریق نرم‌افزار "ADOBE CONNECT" برگزار شده و نیاز به حضور در مرکز آموزش ندارید.


Copyright 2024 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
کدملی
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.