• حسابداران خبره
  • سپیدار سیستم
همایش رایگان بین‎المللی ACCA و IFRS 9

به صفحه اطلا‌‌ع‌رسانی این همایش خوش آمدید!

تاریخ همایش و ساعت برگزاری: پنج‌شنبه 1398/07/26 از ساعت 14:00 تا 18:00
ظرفیت این همایش تکمیل شده است. با توجه به استقبال گسترده، احتمال این وجود دارد که این همایش در ماه‌های آتی مجددا برگزار شود. جهت اطلاع از همایش آتی، ثبت‌نام کنید.


همایش رایگان بین‎المللی ACCA و IFRS 9

مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT)، سازمانی پیشرو در امر آموزش‎های حسابداری و مالی کشور می‎باشد. این مرکز به منظور بالا بردن آگاهی‎های عمومی و بهبود دانش‎های بنیادی در طول سال اقدام به برگزاری همایش‎های متنوعی می‎کند.
از آنجا که اجرای استاندارد IFRS 9 از سال 2018 میلادی در دنیا اجباری شده است و در ایران نیز در آینده ای نزدیک لازم الاجراست، محوریت این همایش آموزش IFRS9 به علاقمندان انتخاب شده است. مرکز آموزش حسابداران خبره تا کنون تنها مرکز برگزارکننده این دوره در سطح کشور می‎باشد و همایش پیش‎رو فرصت مناسبی است تا علاقمندان علاوه بر آموختن این دانش از بزرگترین اساتید، فضایی برای تبادل اطلاعات، گفتگو با خبرگان و اطلاع از به‎روزترین دانش‎های مورد نظر بیابند. این همایش رایگان است و در پایان به شرکت‎کنندگان گواهی شرکت در همایش اهدا می‎شود.
اطلاعات برگزاری همایش
زمان: 1398/07/26 از ساعت 14 تا 18
مکان: خیابان جلال آل احمد، جنب دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
تلفن: 021 8894 0847-50
شرکت کنندگان: علاقه‎مندان به دوره‎های بین‎المللی و کلیه اعضای حرفه‎ای امور مالی و اداری
برگزارکنندگان همایش

ظرفیت همایش به اتمام رسیده است.
دوستان عزیز، ظرفیت این همایش تکمیل شده است. با توجه به استقبال گسترده، احتمال این وجود دارد که این همایش در ماه‌های آتی مجددا برگزار شود. جهت اطلاع از همایش آتی، ثبت‌نام کنید.

جهت ثبت نام در این همایش لطفا اطلاعات خود را در فرم زیر وارد و گزینه‌ی ثبت‌نام را کلیک نمایید.

آلبوم همایش‌های قبل
پوستر همایش
سمینار معاملات فصلی