• حسابداران خبره
وبینار آموزشی نظام مالیاتی در سال 1399

به صفحه اطلا‌‌ع‌رسانی این رویداد خوش آمدید!

تاریخ رویداد و ساعت برگزاری: چهارشنبه 1399/08/28 از ساعت 17:00 تا 21:30


وبینار آموزشی نظام مالیاتی در سال 1399

مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT)، سازمانی پیشرو در امر آموزش‌‌های حسابداری و مالی کشور می‌‌باشد. این مرکز به منظور بالا بردن آگاهی‌ عمومی و بهبود دانش‌ بنیادی در طول سال اقدام به برگزاری رویدادهای متنوعی می‌‌کند.

با توجه به الزام اشخاص حقیقی و حقوقی به ارائه اظهارنامه مالیاتی و پرداخت مالیات، به‌روزرسانی دانش کارشناسان حسابداری، حسابرسی و مؤدیان مالیاتی با توجه به آخرین تغییرات و تحولات رخ داده در مقررات و آیین‌نامه‌های مالیاتی شامل مالیات بر عملکرد، مالیات بر ارزش افزوده و... با هدف محاسبه مالیات و تهیه اظهارنامه مالیاتی ضرورت دارد. در این راستا وبینار آموزشی پیش رو، با پرداختن به اهم مسائل مالیاتی در سال جاری شامل نحوه رسیدگی مالیاتی در نظام جدید مالیاتی، تکالیف مالیاتی صاحبان مشاغل، بررسی آخرین تغییرات قانون مالیات بر ارزش افزوده، معاملات فصلی، دادرسی مالیاتی و نحوه ارائه معاملات فصلی از طریق سامانه هوشمند برگزار می‌گردد.

 

این وبینار فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند تا علاوه بر به‌روزرسانی دانش خود در حوزه مالیاتی، بتوانند پرسش‌های خود را با خبره‌گان مالیاتی در میان گذارند. لازم به ذکر است در پایان، گواهی حضور در وبینار از سوی مرکز آموزش حسابداران خبره به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.
اطلاعات برگزاری
زمان: 1399/08/28 از ساعت 17:00 تا 21:30
مکان: به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
تلفن: 021 42294
شرکت کنندگان:

حسابداران، حسابرسان، حسابرسان داخلی، مدیران مالی، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره

برگزارکننده

هزینه ثبت‌نام در رویداد 185,000 تومان است.پوستر رویداد
وبینار آموزشی نظام مالیاتی در سال 1399