تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

صدور الکترونیکی گواهینامه‌ی حضور در دوره‌های آموزشی مرکز

مرکز آموزش حسابداران خبره در راستای جلوگیری از مصرف بی‌رویه‌ی کاغذ و حفاظت از محیط زیست، بعد از تلاش فراوان که زمینه‌سازی مقدمات آن به مدت‌ها پیش بازمی‌گردد، موفق شد گواهی‌نامه‌های پایان دوره‌های آموزشی خود را به صورت الکترونیکی صادر نماید.

از این رو، دانش‌پذیرانی که از روز شنبه 13 اردیبهشت 1399، در دوره‌های آموزشی مرکز ثبت‌نام می‌کنند، برای دریافت مدرک پایان دوره می‌توانند بعد از اتمام دوره‌ی آموزشی خود با مراجعه به سامانه دریافت گواهینامه به آدرس الکترونیک www.pact.ir و ورود به قسمت "سامانه‌ی دریافت گواهینامه" از منوی اصلی وبسایت مرکز آموزش، گواهی‌نامه دیجیتالی خود را دریافت کنند. 

 

 

لازم به ذکر است دوستانی که نیاز به صدور فیزیکی مدرک از طرف مرکز آموزش حسابداران خبره را دارند، می‌توانند درخواست خود را در سامانه مذکور ثبت نمایند.

 

از دیگر قابلیت‌های این سامانه امکان گرفتن استعلام گواهی‌نامه‌ی دیجیتال توسط ارگان‌های خصوصی و دولتی به ویژه در زمان استخدام  است. آنها می‌توانند با مراجعه به "سامانه‌ی دریافت گواهینامه" و وارد کردن کد ردیابی درج شده بر روی گواهی‌نامه، از صحت گواهی‌نامه‌ی صادره اطمینان حاصل نمایند.  فرم ارسال نظرات
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2021 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.