تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در همایش
کلیک کنید
سمینار استانداردهای جدید حسابداری ایران
جزئیات این همایش
تجربه کامران؛

از تغییر رشته نترسید!

از کارتان راضی هستید؟ تاکنون به این فکر کرده‎اید که حسابدار شوید؟ چطور با سرعت بیشتری شروع کنید؟ شما هم می‎خواهید در رشته حسابداری ادامه تحصیل دهید؟

کامران حسن پور یکی از همین افراد است. شخصی که با لیسانس غیرمرتبط تصمیم گرفت رشته تحصیلی‌اش را تغییر دهد. نمونه‎ای جالب برای اینکه بدانید در کوتاهترین زمان هم می‎توان تغییر رشته داد.

کامران در زمستان 95 با دوره جامع کاربردی حسابداری راهش را آغاز کرد. با تلاش و انگیزه زیادش و شرکت در کلاس‎های مرکز، دانش خود را در مدتی حدود یک‎سال در حد لیسانس حسابداری بالا برد. در میانه راه بود که توانست در کنکور سراسری کارشناسی ارشد حسابداری سال 96 با رتبه 21 پذیرفته شود.

کارنامه کامران

این دوره بلندمدت با نام «دوره جامع کاربردی حسابداری» به معنای واقعیِ کلمه به صورت «کاربردی» برگزار می شود. چرا که بعد از اتمام این دوره می‎توان به راحتی وارد بازار کار شد. البته نه به عنوان یک حسابدار حرفه‎ای بلکه به عنوان یک حسابدار پایه.

در همین مقاله موفقیت آقای کامران حسن‎پور را تبریک می‎گوییم. روزی که کارنامه‎شان را برایمان ارسال کردند باعث خرسندیمان شد و خوشحالیم که ما را در موفقیت خود شریک دانستند.

 

 

تهیه و تدوین:

روابط عمومی مرکز آموزش حسابداران خبرهفرم ارسال نظرات
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2019 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.