تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

حسابداری را مختص بازار کار آموزش ببینید

آیا هر کسی می‌تواند با آموزش حسابداری شرکتها شغل پیدا کند؟ چرا فارغ التحصیلان حسابداری در کسب فرصت‌های شغلی ناموفق هستند؟ آموزش حسابداری ویژه بازار کار چه تفاوتی با دوره‌های آکادمیک و دانشگاهی دارد؟ علاقه مندان به رشته حسابداری، آموزش مقدماتی را باید از کجا شروع کنند؟ پاسخ تمامی این سوالات و سوالات دیگر را می‌توانید در ادامه مطلب بخوانید. با بلاگ پکت در معرفی دوره حسابداری ویژه بازار کار همراه باشید.

آموزش کارآموزی حسابداری، شما را به یک حسابدار ساده تبدیل می‌کند اما نمی‌تواند خلا داشتن مدرک معتبر حسابداری را پُر کند

آموزش کارآموزی حسابداری، شما را به یک حسابدار ساده تبدیل می‌کند اما نمی‌تواند خلا داشتن مدرک معتبر حسابداری را پُر کند

آموزش حسابداری مقدماتی را از کجا شروع کنیم؟

حسابداری، نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورها به عنوان یک رشته درآمدزا و پولساز شناخته می‌شود. همین مسئله باعث شده که بسیاری از افراد برای آموزش حسابداری ویژه بازار کار دست به کار شوند. به غیر از دانشگاه‌ها، موسسات آزاد هم می‌توانند برای شروع یادگیری حسابداری مناسب باشند. اگر بخواهید تنها به عنوان یک حسابدار ساده در شرکت‌های خصوصی استخدام شوید، نیازی به آموزش آکادمیک نخواهید داشت. البته این حرف به آن معنی نیست که مباحث پایه دوره حسابداری ویژه بازار کار را فراموش کنید.

در طول آموزش اصول حسابداری ویژه بازار کار، باید آموزش مفاهیم اولیه را هم داشته باشید. برای انجام حسابداری شرکت‌ها و موسسات خصوصی به توانایی‌ها و مهارت‌های فنی نیاز دارید. این یعنی باید تمرکز خود را روی آموزش‌های عملی بگذارید. در کنار آموزش‌های عملی، خواندن منابع آموزش حسابداری رایگان از کتاب و مقالات چاپی توصیه می‌شود.آموزش حسابداری ویژه بازار کار از پایه، به این معنی است که شما اصول اولیه رسیدگی به امور مالی شرکت‌ها و واحدهای اقتصادی را یاد بگیرید. آموزش مقدماتی حسابداری ویژه بازار کار تنها محدود به کسانی که هیچ آشنایی با این رشته ندارند، نمی‌شود.

دانشجویان و فارغ التحصیلان حسابداری هم می‌توانند مخاطبان دوره‌های مقدماتی حسابداری باشند. اگر در دانشگاه نتوانسته‌اید توانایی یک حسابدار موفق را پیدا کنید، برای ورود به بازار کار دچار مشکل خواهید شد. دوره های حسابداری ویژه بازار کار برای کمک به شما، برگزار می‌شوند. حسابداری ویژه بازار کار عمدتاً شامل مباحث عملی می‌شود. در هنگام کار کسی از شما درباره کتاب‌های خوانده شده یا تعداد واحد گذرانده شده نمی‌پرسد. برای کار در واحد حسابداری شرکت شما به توانایی و مهارت عملی نیاز دارید.

کسانی که دوره کارآموزی حسابداری بازار کار را پشت سر گذاشته باشند، به سرعت می‌توانند جذب شرکت‌های حسابداری شوند. 

آموزش جامع و کاربردی حسابداری را باید از کجا شروع کنیم؟

آموزش جامع و کاربردی حسابداری را باید از کجا شروع کنیم؟

آموزش 0 تا 100 حسابداری شامل چه مباحثی است؟

با آموزش حسابداری بازار کار، توانایی یک حسابدار ساده را پیدا خواهید کرد. در این صورت می‌توانید برای استخدام در تمامی شرکت‌ها و موسسات خصوصی و دولتی اقدام کنید. اگر به دنبال آن هستید که حسابداری را به عنوان شغل اول یا دوم خود انتخاب کنید، باید به مباحث زیر در دوره های حسابداری ویژه بازار کار تسلط داشته باشید:

یک حسابدار ساده باید بتواند تمامی معاملات و تراکنش‌های مالی را در دفتر روزنامه و دفتر کل ثبت کند. علاوه بر این دارایی‌ها و اموال شرکت باید توسط حسابدار ساده شناسایی و فهرست شود. این کار باید با در نظر گرفتن موجودی انبار، انبارگردانی و حساب‌ها انجام شود. برای آن‌که بخواهید از پس کارهای محول شده برآیید، باید آموزش حسابداری بازار کار را گذرانده باشید. در شرکت‌های امروزی از نرم‌افزار حسابداری برای سهولت در کار استفاده می‌شود. بدون در نظر گرفتن نوع شرکت امکان استفاده از اکسل به عنوان نرم‌افزار پایه وجود دارد. آموزش حسابداری excel به شما برای انجام این کار کمک می‌کند. اما ممکن است مجبور به کار با نرم‌افزارهای تخصصی شوید. در این صورت باید گزارشات و صورت‌های مالی را با در نظر گرفتن نوع شرکت و فعالیت‌های آن تهیه کنید.

کار با نرم افزار حسابداری تا چه حد اهمیت دارد؟

آموزش نرم افزار حسابداری ویژه بازار کار یعنی اینکه بتوانید با نرم افزار‌های مختلف در شرکت‌های گوناگون کار کنید. اما چرا شرکت‌های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و صنعتی امروزی از نرم افزار حسابداری استفاده می‌کنند؟ چرا یک حسابدار موفق باید حتماً نحوه کار با نرم افزار حسابداری را بلد باشد؟ چه مزایایی در استفاده از نرم افزارهای حسابداری وجود دارد؟

بیشتر بخوانید:

کلیدی‌ترین وظایف حسابدار صنعتی چیست؟

کسی که می‌خواهد در بازار کار حسابداری، سریعاً استخدام شود، باید کار با نرم افزار‌های مختلف را بلد باشد. تقریباً هیچ شرکتی را نمی‌توانید پیدا کنید که از انواع نرم افزارهای حسابداری برای رسیدگی به امور مالی استفاده نکند. گذراندن دوره‌های آموزش نرم افزار حسابداری ویژه بازار کار می‌تواند برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری، حسابداران سنتی و علاقه مندان ورود به بازار کار حسابداری مناسب باشد. ماژول‌های مختلفی که در نرم افزار وجود دارد و در دوره آموزش حسابداری بازار کار یاد داده می‌شود، کار رسیدگی به حسابداری و حسابرسی شرکت‌ها را ساده می‌کند.

برای صدور اسناد مالی امروزی از روش‌های دستی و پُر کردن اسناد کاغذی استفاده نمی‌شود. به جای آن نرم افزار حسابداری وجود دارد که اطلاعات مالی را در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین خطا محاسبه می‌نماید. در صورتی که اطلاعات وارد شده از سمت حسابدار ایراد و نقص نداشته باشد، نرم افزارهای حسابداری بدون مشکل و خطا رسیدگی به امور مالی را انجام می‌دهند. از گزارشات نرم افزار حسابداری هم برای بررسی وضعیت مالی شرکت استفاده می‌شود. بنابراین برای آموزش نرم افزارهای حسابداری ویژه بازار کار، باید سرفصل‌های زیر را یاد بگیرید:

آموزش حسابداری ویژه بازار کار در آموزشگاه حسابداری پکت

آموزش حسابداری ویژه بازار کار در آموزشگاه حسابداری پکت

انتخاب بهترین دوره آموزش حسابداری

آموزش حسابداری ویژه بازار کار بدون تمرین‌های عملی ارزشی ندارد. شما برای کار در محیط تجاری، به توانایی و مهارت بیشتر از دانش نظری و تئوری نیاز دارید. دوره جامع کاربردی حسابداری آموزشگاه حسابداری پکت، به شما برای ورود به بازار کار کمک می‌کند. این دوره تمام دانش مورد نیاز برای استخدام به عنوان یک حسابدار ساده و نه به عنوان رئیس واحد مالی را در اختیار شما می‌گذارد. با آموزش حسابداری در موسسه حسابداران خبره، شانس یادگیری امور مالی زیر نظر بهترین مدرسان و مربیان را خواهید داشت. علاوه بر آن با دریافت مدرک معتبر حسابداری از از طرف انجمن حسابداران خبره و دانشگاه صنعت نفت، امکان گرفتن فرصت‌های شغلی بیشتری برای شما مهیا می شود. فارغ از همه این‌ها، موسسه پکت فارغ التحصیلان و بهترین هنرجویان را به کارفرمایان معرفی می‌کند. این یعنی با یک تیر، دو نشان خواهید زد. هم حسابداری را مختص به بازار کار آموزش می‌بینید و هم به مشاغل مرتبط، معرفی خواهید شد. به غیر از دوره‌های مقدماتی، حسابداری پیشرفته هم در آموزشگاه پکت آموزش داده می‌شود. برای ارتقای شغلی و مزایای بیشتر، باز هم پکت در کنار شما خواهد بود.

 

سخن آخر

آموزش حسابداری شرکتها، آموزش حسابداری بازار کار، آموزش رایگان حسابداری بازار کار، دوره های حسابداری ویژه بازار کار و خیلی عناوین دیگر را در میان تبلیغات تلویزیونی، رپورتاژی و تراکتی می‌بینید. اما چیزی که اهمیت دارد، گذراندن آموزش حسابداری همراه با استخدام است. پکت می‌تواند آموزش حسابداری همراه با استخدام را برای شما فراهم کند. این گزینه به شما کمک می‌کند تا پس از پایان دوره های حسابداری ویژه بازار کار، جذب بازار کار شوید و درآمد داشته باشید. حسابداری بازار کار، باید با دانش و تمرین عملی یاد داده شود. بنابراین تنها به آموزش رایگان حسابداری بازار کار فکر نکنید. مهم این است که بتوانید از دانسته‌های خود در کار استفاده کنید و شغل داشته باشید. فرم ارسال نظرات
Copyright 2023 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
کدملی
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.