تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
کلیک کنید
سمینار معاملات فصلی (ماده 169 مکرر)
جزئیات این همایش

دانشجوی فعلی PACT هستم

من لیلا تاجیک، دانشجوی PACT، هستم. یک سال پیش دورۀ بلندمدت سرپرستی امور مالی را ثبتنام کردم و کم کم به روزهای آخر دوره نزدیک میشوم.

دورۀ فوق‎العاده‎ای را گذراندم؛ با اساتید و دانشجویانی آشنا شدم که هدفی مشترک و سابقۀ کار در زمینه حسابداری و مالی داریم و کاملاً با  این رشته و حرفه آشناییم.

حضور من در PACT به همین دوره بسنده نمی‎کند. من می‎خواهم در دوره‎های پرورش مدیر مالی و پرورش مشاور مالی که در ادامۀ مسیر آموزش حرفه‎ای است، نیز شرکت کنم. تجربه‎های بی‎نظیری در این یک سال به دست آوردم. دانش حسابداری من از آنچه در دانشگاه و حتی حوزۀ کار آموختم پیشرفته‎تر شده است و احساس می‎کنم که اکنون می‎توانم با دیدگاهی نو مسیر شغلی خود را ادامه دهم.

قبل از ثبت نام تحقیقات بسیاری کردم، از این نگران بودم که شاید مدرک آن اعتباری که گفته می‌شود را ندارد، اما وقتی صحبت از دانشگاه صنعت نفت به میان آمد و دوره‌های بین‌المللی و اعتبار سازمان را دیدم، دیگر جایی برای بی اعتمادی نماند.

یکی دیگر از نگرانی‌های قبل از ثبت نام برای من، ساعت تشکیل کلاس‌ها بود، اینکه چه روزی و چه ساعتی برگزار می‌شود و آیا این کلاس‌ها به کار من لطمه می‌زنند یا نه فکرم را مشغول کرده بود، فارغ از اینکه مسئولین مرکز به این موضوع فکر کرده بودند! کلاس‌ها در طول هفته بعد از ساعت کاری و آخر هفته‌ها از صبح تا غروب تشکیل می‌شد و این یعنی پایان نگرانی.

البته الان که در حال گذراندن دوره هستم فقط دانش حسابداری و مدیریت مالی کسب نمی‌کنم، اینجا با استادان و همکلاسی‌های خوبی آشنا شدم که در زمینه‌ی کاری می‌توانند به من کمک کنند. 

به هر حال مرکز آموزش حسابداران خبره نقاط ضعفی هم دارد، مثلا اینکه آسانسور کم ظرفیتی دارد که موقع شروع کلاس باید خیلی منتظر بمانیم! اما این‌ انتظار به حضور در کلاس می‌ارزد.

برای خواندن تجربۀ دیگر دوستان روی لینک زیر کلیک کنید

از تغییر رشته نترسید!

تهیه و تدوین:

روابط عمومی مرکز آموزش حسابداران خبرهفرم ارسال نظرات
سایر نظرات
میرزایی
سلام . لطفا شرایط کلاس های سرپرستی امور مالی برای ما شاغلین ساکن کرج هم فراهم کنید ...خواهش میکنم کلاس جمعه صبح هم بذارید
0 0
1397/12/12, 11:06
پروانه پورنگ
سلام خسته نباشید ببخشید یکم شرایط رو برا شهرستانیها بیشتر فراهم کنید.
6 0
1396/12/11, 07:40
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2019 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.