تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

در دوره‌­های ترمیک زبان‌آموزان با 3 ترم 24 ساعته یک کتاب را کامل می­‌کنند. در مجموع برای رسیدن از سطح مبتدی به سطح پیشرفته در فرمت دوره‌­های ترمیک، زبان‌آموزان پس از گذراندن 12 ترم (طی آزمون شفاهی، آزمون کتبی و ارزشیابی کلاسی) موفق به رسیدن به سطح پیشرفته زبان انگلیسی خواهند شد.

در فرمت دوره‌­های فشرده، زبان‌آموزان با 4 ترم 72 ساعته موفق به اتمام دوره­‌ها خواهند شد. حسن منحصر به فرد این دوره‌­ها در گذراندن هر سطح تنها با یک ترم است که تاثیر بسزایی در جلوگیری از فرسایش و خستگی زبان‌آموزان نوجوان و والدین محترم دارد.

لازم به ذکر است متد تدریس در دوره‌­ها بر اساس کتاب‌های Teen 2 Teen یکی از به روزترین و پرطرفدارترین منابع آموزشی دانشگاه آکسفورد برای رده سنی نوجوانان است.


مدت 72 ساعت
پیش‌نیاز آزمون تعیین سطح
مدرک از طرف انجمن حسابداران خبره ایران و دانشگاه صنعت نفت صادر می‌شود. مدرک این دوره را می‌توانید به صورت الکترونیکی از قسمت «پروفایل دانش‌پذیر» دریافت نمایید و در صورت نیاز به دریافت فیزیکی مدرک، در پروفایل خود ثبت‌ درخواست نمایید.
نحوه پرداخت

پرداخت به صورت نقدی


سرفصل دروس
1. دوره فشرده Basic Teen / 72 ساعت

در سطح 1 کتاب Teen 2 Teen که متدی مکالمه محور است، مهارت‌های گوناگون گنجانده شده که شامل 12 درس با موضوعات مختلف است. در اولین درس از این کتاب موضوعات پایه‌ زبان انگلیسی یعنی سلام و احوالپرسی تدریس می‌شود. در ادامه‌ کتاب موضوعات معرفی خانواده، اهلیت، سن، آشنایی با صفات برای توصیف افراد، یادگیری ساعت و... را خواهید آموخت.

هر درس از این سطح کتاب شامل تمرینات فراوان و مکالمه با تصاویر جذاب است. در انتهای هر سه درس نیز زبان‌‌آموز باید تمرینات دوره‌ای سه درس را انجام دهد. تمرینات این کتاب شامل یادگیری لغات جدید، پیش بردن یک مکالمه ساده، تمرینات مهارت گوش دادن، نوشتن و فراگیری قوانین دستوری است.  


ادامه مطلببرای دیدن پاسخ سوالات متداول، لطفا روی هر سوال کلیک کنید‎
آیا در طول دوره و در انتهای آن آزمون گرفته می‌شود؟

بله در هر دوره اساتید آزمون پایانی برگزار می‎‌کنند.

پس از گذراندن دوره زبان عمومی می‌توانیم در دوره‌های بین‌الملل شرکت کنیم؟

بله. یکی از اهداف برگزاری دوره‌‎های زبان عمومی در این مرکز آمادگی افراد برای شرکت در دوره‌‎های بین‌المللی است.

طبق تجربه‌‎ای که در این سال‌ها به دست آورده‌ایم، در کنار دانش زبان عمومی، گذراندن یک دوره زبان تخصصی حسابداری نیز کمک شایان توجهی به متقاضیان دوره‌‎های بین‎‌المللی می‎‌کند. از این رو مرکز با برگزاری دوره English For Accounting و دوره EBW - Effective Business Writing شما را در این مسیر همراهی می‎‌کند.

امکان این وجود دارد که پس از دوره‌های زبان مرکز برای آزمون‌های بین‌المللی TOEFL و IELTS آماده شویم؟

دوره‌‎های زبان مرکز شما را تا سطحی آماده می‌‎سازد که می‌‎توانید در چهار مهارت زبانی مسلط شوید و بتوانید با اندکی تلاش فردی در دوره‎‌های بین‌‎المللی زبان انگلیسی شرکت کنید.

کتاب‌های آموزشی مرکز چیست؟ و آیا کتاب‌های کمک آموزشی در دوره‌ها استفاده می‌شود؟

کتاب‎‌های American English File کتاب‌‎های اصلی دوره‌‎های زبان انگلیسی هستند که در کنار این مجموعه، کتاب‌های Oxford Word skills, Short Stories  و ... بر حسب نیاز تدریس می‌‎شود. در دوره‌های تخصصی آیین نگارش از جزوات اختصاصی مرکز در زمینه آیین نگارش به همراه فرهنگ لغات تخصصی حسابداری (با تکیه بر دروس ACCA انجمن حسابداران خبره انگلستان) استفاده می‌شود.

 


Copyright 2024 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
کدملی
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.