تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

به وبلاگ مرکز حسابداران خبره خوش آمدید. در این بخش ما درباره‌ی اتفاقات جالب درون سازمانی، اخبار حسابداری و اطلاعاتی درباره حسابداری می‌نویسیم.

تجربه‌های ما را در محیط آموزشی حرفه‌ای حسابداری بخوانید، خبرهایی از دانشجوهای موفق، اتفاقات جدید و خلاصه هرچیزی که در دنیای حسابداری می‌خواهید بدانید را در این بخش پیدا می‌کنید. 

 

قبل از انجام حسابداری شرکت‌ها و واحدهای تجاری، باید از قانون تجارت ایران و آخرین اصلاحات آن آگاه باشید. در این مطلب موسسه پکت با مباحثی مانند انواع معاملات تجاری، اسناد تجاری و چک، انواع قرارداد، ورشکستگی و... در امور بازرگانی آشنا می‌شوید.
مشاهده مطلب...
با خواندن این مطلب می‌توانید از آخرین اصلاحات و تغییرات قوانین و مقررات مالیاتی ایران در سال 1400 باخبر شوید. این مطلب برای تمامی مدیران مالی و مالیاتی و حسابداران به منظور محاسبه دقیق مالیات شرکت‌ها و سازمان‌ها مفید است.
مشاهده مطلب...
اگر حسابدار هستید و هنوز نمی‌دانید حسابداری رسمی چیست، یعنی هنوز جایگاه شغلی خود را نمی‌دانید. حسابدار رسمی شدن مزایایی دارد که شاید از آن بی‌خبر باشید. خواندن این مطلب می‌تواند به تمامی سوالات شما درباره حسابدار رسمی و جایگاه حسابداران رسمی در ایران پاسخ دهد.
مشاهده مطلب...
گاهی پذیرش ریسک، کم هزینه‌تر از تلاش برای جلوگیری از احتمال وقوع یک اتفاق است. در این مطلب حسابداران خبره بیشتر با مدیریت ریسک، چگونگی شناسایی ریسک‌ها و عبور با کمترین هزینه از آن، آشنا خواهید شد.
مشاهده مطلب...
حسابداری پیمانکاری باید برای تمامی انواع کارهای پیمانکاری انجام شود. به عنوان حسابدار باید انواع قراردادهای پیمانکاری را بشناسید و بهترین روش حسابداری را برای آن انتخاب کنید.
مشاهده مطلب...

برچسب‌ها
اخبار مرکز آموزش حسابداران خبره (32) پادکست (22) مقالات علمی آموزشی (14) صفحات پربازدید (10) اخبار حرفه (5) لینک‌های مفید (4)
Copyright 2021 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.
از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.