تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
کلیک کنید
سمینار معاملات فصلی (ماده 169 مکرر)
جزئیات این همایش
عضویت در انجمن حسابداران خبره انگلستان (ACCA) مزایای بسیاری دارد. در اینجا توصیه‎هایی را مطرح می‎کنیم تا سال 2019 برای شما و سازمانتان سالی سودمند باشد.
مشاهده مطلب...
حسابداری مالیاتی یکی از موضوعات مهمی است که آموختن و به کار بردن آن تاثیر مهمی در جلوگیری از اشتباهات حسابداری، کسب درآمد و بهبود معیشت‌ها دارد. در ادامه بیشتر درباره حسابداری مالیاتی برایتان گفته‌ایم.
مشاهده مطلب...
چند سالی است که حسابدار هستید و فکر می‌کنید حالا وقت آن رسیده است که در آزمون حسابداری رسمی شرکت کنید و حسابدار رسمی شوید؟ در این مطلب تلاش کرده‌ایم به بخشی از سوالات و دغدغه‌هایی که ممکن است همراه با این تصمیم به سراغتان بیاید، پاسخ دهیم.
مشاهده مطلب...
تا به حال در مورد مدرک CMA یا ACCA شنیده‌اید؟ آیا می‌دانید کسب این مدارک بین‌المللی برای چه کسانی مناسب است و در هر کدام از این دوره‌های حسابداری بین‌المللی چه چیزهایی می‌آموزیم؟ در این مطلب بیشتر برایتان گفته‌ایم.
مشاهده مطلب...
به عقیده انجمن حسابداران خبره انگلستان (ACCA)[1]، هوش هیجانی برای موفقیت حسابداران حرفه ای در عصر دیجیتال بسیار حیاتی است. انجمن حسابداران خبره انگلستان در گزارش جدیدی به بررسی نقش هوش هیجانی در توسعه حرفه حسابداری پرداخته که در عصر دیجیتال به سرعت در حال رشد است. در یک نگاه ساده، هیجانات و حسابداری به عنوان دو مفهوم متفاوت و جدا از هم به نظر می‎رسند. ا...
مشاهده مطلب...

برچسب‌ها
اخبار مرکز آموزش حسابداران خبره (9) پادکست (9) لینک‌های مفید (3) صفحات پربازدید (1) اخبار حرفه (1)
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2019 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.