تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

ثبت‌نام در نخستین هنرستان فنی حرفه ای پسرانه غیردولتی فناوری مالی کشور

نخستین هنرستان فنی‌حرفه‌ای پسرانه غیردولتی فناوری مالی کشور (Fin.Tech) با تلاش و همت مرکز آموزش حسابداران خبره تأسیس شد. هدف این هنرستان، پرورش و کمک به اشتغال هنرجویانی است که بتوانند با تکیه بر آموخته­‌های خود در حوزه فناوری مالی به آسانی جذب بازارهای کار معتبر داخلی و بین­‌المللی شوند.

برای کسانی که دغدغه تحصیل، آینده شغلی، آموزش و کسب مهارت را دارند، پیدا کردن آموزشگاه معتبر و مطمئن، کار دشواری است. شما باید برای انتخاب رشته تحصیلی، شغل آینده و موفقیت‌های پیش رویتان را از همین حالا برنامه ریزی کنید. ثبت نام در نخستین هنرستان فناوری مالی کشور، اولین قدم برای پیشرفت در درس و کار است.

هنرستان فنی حرفه ای پسرانه غیردولتی فناوری مالی پکت

هنرستان فنی حرفه ای پسرانه غیردولتی فناوری مالی پکت

رشته حسابداری در هنرستان فنی حرفه ای پسرانه

تحصیل رشته حسابداری در هنرستان، مزیت‌های بیشتری به تحصیل حسابداری در دانشگاه دارد. دانش آموزان هنرستان فنی حرفه ای، یکسال زودتر از دیگر دانش آموزان وارد بازار کار حسابداری می‌شوند. علاوه بر آن، آموزش‌های عملی و کارگاه‌های مهارت آموزی که برای این دانش آموزان برگزار می‌شود، توانایی و مهارت آن‌ها را در کار اسناد مالی و رسیدگی به کار حسابداری، بیشتر می‌کند. به همین دلیل، دانش آموزانی که از هنرستان فنی حرفه ای پسرانه پکت فارغ التحصیل می‌شوند، به واسطه داشتن کارگاه‌های آموزشی عملی و مهارتی، شانس بیشتری برای کسب جایگاه‌های شغلی بهتر و پُردرآمدتر دارند.

 

هنرستان فنی حرفه ای پسرانه غیردولتی فناوری مالی پکت

هنرستان فنی حرفه ای پسرانه فناوری مالی (Fin.Tech) پکت، به همت انجمن حسابداران خبره و دانشگاه صنعت نفت تاسیس شده است. آموزشگاه حسابداری حسابداران خبره، سابقه زیادی در تربیت نیروهای متخصص حسابداری و فناوری مالی دارد. تا به حال بیش از ۱۶۰ هزار نفر از 10000 دوره آموزشی پکت، فارغ التحصیل شده‌اند. 

هدف مرکز حسابداران خبره ایجاد مقطع هنرستان، به وجود آوردن امکان ادامه تحصیل و امکان ورود به بازار کار است. آموزش متصل به اشتغال، به هنرجویان کمک می‌کند که بدون نگرانی از آینده شغلی، تنها به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و کسب مهارت‌های بیشتر فکر کنند. مخاطبان اولین هنرستان پسرانه تهران برای فناوری مالی، افراد زیر هستند:

 

رشته‌های تحصیلی هنرستان فناوری مالی پکت

در هنرستان فنی حرفه ای فناوری مالی پکت، دو رشته تحصیلی آموزش داده می‌شود. امکان ثبت نام در هر کدام از رشته‌های زیر برای سال تحصیلی 1402-1401 (پایه‌ی دهم) وجود دارد:

  1. حسابداری (با رویکرد فناوری اطلاعات)
  2. شبکه و نرم‌افزار رایانه (با رویکرد مالی)

معرفی رشته حسابداری فناوری اطلاعات 

حسابداری فناوری اطلاعات یا حسابداری IT، به ارتباط بین مفاهیم و اصول حسابداری سنتی و به کارگیری ابزارهای مبتنی بر تکنولوژی برای تهیه و تنظیم صورت های مالی، انجام عملیات حسابداری، هوش مصنوعی در حسابداری، شناسایی و مدیریت ریسک و… می‌پردازد. دانش آموختگان این رشته، توانایی استفاده از نرم‌افزارهای مختلف مالی مانند اکسل، هلو، سپیدار و… را خواهند داشت. 

حسابداری آنلاین یا حسابداری برخط

حسابداری آنلاین یا حسابداری برخط

معرفی رشته شبکه و نرم‌افزار رایانه با رویکرد مالی

در رشته شبکه و نرم افزار رایانه با رویکرد مالی، می‌توانید توانایی استفاده و به کارگیری ابزار‌های مبتنی بر وب و شبکه جهانی اینترنت را برای انجام عملیات‌های پولی و مالی به دست بیاورید. راه اندازی و ایجاد شبکه‌های حسابداری گروهی و استفاده از فناوری سیستم‌های اطلاعاتی ابری در ثبت و ذخیره‌ی اطلاعات حسابداری، یک نمونه خوب برای نشان دادن کاری است که فارغ التحصیلان رشته شبکه هنرستان فناوری مالی پکت می‌توانند انجام دهند. در حسابداری مبتنی بر فضای رایانش ابری یا حسابداری ابری، حسابداران می‌توانند از هر نقطه‌ای به اطلاعات مالی دسترسی داشته باشند. 

 

امکانات هنرستان فنی حرفه ای فناوری مالی پکت

آموزشگاه حسابداری حسابداران خبره، یک مرکز کامل و تخصصی برای آموزش حسابداری و فناوری مالی است. هنرجویان می‌توانند بدون نگرانی نسبت به امکانات و قابلیت‌های مجموعه، برای شروع آموزش در رشته تحصیلی دلخواه ثبت نام کنند. امکانات هنرستان فناوری مالی حسابداران خبره را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد: 

کادر مدیریتی و آموزشی مرکز حسابداران خبره (پکت)

کادر مدیریتی و آموزشی مرکز حسابداران خبره (پکت)

مدارک لازم جهت ثبت‌نام در هنرستان فناوری مالی پکت

برای ثبت نام در هنرستان فنی حرفه ای پسرانه فناوری مالی پکت، باید مدارک زیر را هنگام ثبت نام در دست داشته باشید:

با ثبت نام در هنرستان پسرانه فناوری مالی حسابداران خبره، برای ادامه تحصیل و اشتغال مورد حمایت انجمن حسابداران خبره و دانشگاه صنعت نفت خواهید بود. علاوه بر آن به زودی امکان ادامه تحصیل در مقاطع عالی داخل و خارج از کشور هم وجود خواهد داشت.

علاقه­‌مندان به ادامه تحصیل در دو رشته حسابداری و شبکه و نرم افزار رایانه، می­‌توانند با شماره تلفن 02188942754 تماس بگیرند.

 

معرفی بهترین هنرستان حسابداری تهران

هنرستان پسرانه حسابداران خبره، تمام آن چیزهایی که برای آموزش حرفه‌ای و بی‌نقص نیاز دارید را در اختیار شما می‌گذارد. رشته‌هایی که در حال حاضر توسط هنرستان فنی حرفه ای پسرانه پکت آموزش داده می‌شود، از جدیدترین و مهم‌ترین گرایش های حسابداری است. دانش آموزان پایه دهم می‌توانند با ثبت نام و تحصیل رشته حسابداری در هنرستان پکت، هم از خدمات آموزشی پکت استفاده کنند و هم نیم‌نگاهی به ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور داشته باشند.

مرکز آموزشی حسابداران خبره، ورود فارغ التحصیلان رشته حسابداری به بازار کار را تسهیل می‌کند. شما می‌توانید این امید را داشته باشید که پس از پایان دوره تحصیل، سریعاً جذب بازار کار شوید و درآمد داشته باشید. علاوه بر آن، با گسترش و توسعه هنرستان فنی حرفه ای پکت، امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را هم خواهید داشت.

 

چرا باید در هنرستان حسابداری پکت ثبت نام کنیم؟

بهتری جا برای یادگیری رشته حسابداری در هنرستان است. با ثبت نام هنرستان فنی حرفه ای حسابداران خبره می‌توانید از تمامی امکانات و تجهیزات موسسه استفاده کنید. برای یک دانش آموز هنرستان پسرانه، مهم است که بتواند حسابداری را با بهترین آموزگاران و مربیان باتجربه و باسابقه یاد بگیرد.

از طرف دیگر، برای کسانی که به دنبال هنرستان حسابداری تهران هستند، مهم است که آموزش حسابداری فناوری اطلاعات و حسابداری شبکه و رایانه، با کمک نرم افزارها و برنامه‌های تخصصی و کاربردی انجام شود. در هنرستان پسرانه پکت می‌توانید از کارگاه‌های آموزش نرم افزارهای تخصصی استفاده کنید. شرکت در این کارگاه‌ها، باعث افزایش کیفیت آموزش رشته حسابداری در هنرستان پکت می‌شود.

فارغ التحصیلان هنرستان حسابداری تهران حسابداران خبره می‌توانند به سرعت وارد بازار کار شوند و درآمد داشته باشند. به دلیل توانایی و مهارت استفاده از نرم افزارهای حسابداری که در طول تحصیل‌تان در هنرستان حسابداری پکت یاد می‌گیرید، شانس‌تان برای گرفتن فرصت‌های شغلی بیشتر از دیگران است. شرکت‌ها و واحدهای اقتصادی، رغبت بیشتری به استخدام حسابدار ماهر دارند و به دنبال کسانی هستند که بتوانند با انواع برنامه‌های مالی کار کنند.

 

ادامه تحصیل رشته حسابداری در هنرستان

با ثبت نام هنرستان فنی حرفه ای پکت می‌توانید قدم‌های اولیه را برای ورود به بازار کار حسابداری بردارید. از طرف دیگر، هنرستان پسرانه پکت به شما امکان ادامه تحصیل در رشته های حسابداری مبتنی بر فناوری اطلاعات و حسابداری ابری را در داخل و خارج از ایران می‌دهد. ثبت نام هنرستان فنی حرفه ای تنها برای دانش آموزان پایه نهم به دهم ممکن است و دانش آموزان این مقاطع می‌توانند با ثبت نام در این هنرستان، از خدمات پکت استفاده کنند. برای شرکت در کلاس‌های هنرستان حسابداری تهران پکت، باید حتما مقیم تهران باشید و فعلاً امکان ثبت نام در این هنرستان پسرانه، برای دانش آموزان خارج از تهران، وجود ندارد.

 برچسب‌ها

فرم ارسال نظرات
Copyright 2022 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.