تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
کلیک کنید
یازدهمین همایش رایگان بین‎المللی ACCA و IFRS 9
جزئیات این همایش

به وبلاگ مرکز حسابداران خبره خوش آمدید. در این بخش ما درباره‌ی اتفاقات جالب درون سازمانی، اخبار حسابداری و اطلاعاتی درباره حسابداری می‌نویسیم.

تجربه‌های ما را در محیط آموزشی حرفه‌ای حسابداری بخوانید، خبرهایی از دانشجوهای موفق، اتفاقات جدید و خلاصه هرچیزی که در دنیای حسابداری می‌خواهید بدانید را در این بخش پیدا می‌کنید. 

 

 Listen to this Audio: PACT Radio Accountant 3 - Bad Shopping Habits     Radio Accountant is back with episode #3 coming to you from PACT, the Professional Accountants Center for Training.
مشاهده مطلب...
  دوستان عزیز، اولین آزمون از سری آزمونهای آزمایشی طراحی شده با نیت آمادگی آزمون انتخاب حسابدار رسمی، صبح جمعه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.  
مشاهده مطلب...
در این مطلب به مفهوم و کاربرد رشته ام بی ای می‌پردازیم، جایگاه این رشته را در دنیا مقایسه و تاثیر این مدرک را در استخدام بررسی می‌کنیم و از تاریخچه این رشته و علت ایجاد آن می‌گوییم.
مشاهده مطلب...
 Listen to this Audio: PACT Radio Accountant 2 - ACCA Introduction       Welcome back everyone! You are listening to Radio Accountant episode 2, coming to you from PACT, the professional accountants center for training.
مشاهده مطلب...
ممکن است عضو نشدن در انجمن حسابداران خبره انگلستان[1]، برایتان به قیمت از دست دادن یک شغل سودآور و موفقیت‎آمیز در زمینه مالی تمام شود. (آیوونا توک وایلد[2]- روزنامه نگار). می دانیم بسیاری از شما در تکاپوی ایجاد هماهنگی بین تحصیلات، خانواده و تعهدات کاریتان هستید و در این میان زمان‎هایی هست که برای عضویت در انجمن حسابداران خبره دچار تردید می‎&lrm...
مشاهده مطلب...

برچسب‌ها
اخبار مرکز آموزش حسابداران خبره (4) لینک‌های مفید (3) پادکست (3) صفحات پربازدید (1)
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2019 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.