تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

سالانه شرکت‌های بین‌المللی میلیون‌ها دلار خسارت می‌بینند. بخشی از این خسارت نه بخاطر بلایا، جنگ یا نوسانات پیش‌بینی نشده بازار است بلکه تنها به دلیل عدم توانایی مدیران و کارکنان در برقراری ارتباط موثر با شرکا و مشتریان خود است. مشکل عمده در نقص در روابط بین‌الملل تسلط افراد بر زبان انگلیسی به طور عام و زبان تخصصی دنیای تجارت به طور خاص است.

دوره زبان انگلیسی برای تجارت در مرکز آموزش حسابداران خبره با استفاده از متد آموزشی Market Leader برگزار می‌­شود. بر خلاف اکثر دوره‌های مشابه که تنها به ارائه لیستی از واژگان تخصصی دنیای کسب و کار می‌­پردازند، در متد «مارکت لیدر» زبان‌آموز همزمان با یادگیری زبان انگلیسی عمومی با مهارت‌ها، موقعیت­‌ها، واژگان و اصطلاحات رایج در دنیای تجارت آشنا می‌­شود. بدان معنا که در پایان دوره، شرکت‌کنندگان هم در زبان انگلیسی عمومی خود پیشرفت کرده­‌اند و هم مهارت‌های لازم برای انجام امور تجاری (مانند شیوه‌­های موثر مذاکره، مصاحبه شغلی، رزومه‌نویسی، گزارش‌نویسی و غیره) را کسب کرده‌اند.

مزیت مرکز آموزش حسابداران خبره در برگزاری دوره مذکور نسبت به سایر موسسات، سابقه طولانی و درخشان این موسسه در آموزش دوره‌های متنوع بین‌المللی حسابداری، مالی و تجارت است. کار تیمی موفق مدرسین مهارت‌های عملی و مدرسین زبان با تجربه این مرکز فرصت نادری را برای زبان‌آموزان مهیا کرده است.

شرکت‌کنندگان برای ورود به این دوره از پایه، ملزم به گذراندن دوره زبان عمومی Basic هستند. راه دیگر برای ورود به دوره، شرکت در آزمون تعیین سطح است که زبان آموزان متناسب با سطح زبان عمومی خود در دوره قرار می‌گیرند.

شروع این دوره از سطح elementary  و پایان آن سطح Advanced  است. در سیستم فشرده این دوره‌­ها در 4 ترم ارائه می‌­شوند که مجموعاً طی مدت 10 ماه زبان‌آموز آماده شرکت در دوره‌­های بین‌المللی خواهد شد.


مدت 90 ساعت
پیش‌نیاز آزمون تعیین سطح و یا گذراندن دوره زبان عمومی Basic
مدرک از طرف انجمن حسابداران خبره ایران و دانشگاه صنعت نفت صادر می‌شود. مدرک این دوره را می‌توانید به صورت الکترونیکی از قسمت «پروفایل دانش‌پذیر» دریافت نمایید و در صورت نیاز به دریافت فیزیکی مدرک، در پروفایل خود ثبت‌ درخواست نمایید.
نحوه پرداخت

پرداخت به صورت نقدی


سرفصل دروس
1. Business English Online - Elementary / 90 ساعت
زبان انگلیسی تخصصی دنیای تجارت و کسب و کار بین‌الملل
ادامه مطلببرای دیدن پاسخ سوالات متداول، لطفا روی هر سوال کلیک کنید‎
آیا در طول دوره و در انتهای آن آزمون گرفته می‌شود؟

بله در هر دوره اساتید آزمون پایانی برگزار می‎‌کنند.

پس از گذراندن دوره زبان عمومی می‌توانیم در دوره‌های بین‌الملل شرکت کنیم؟

بله. یکی از اهداف برگزاری دوره‌‎های زبان عمومی در این مرکز آمادگی افراد برای شرکت در دوره‌‎های بین‌المللی است.

طبق تجربه‌‎ای که در این سال‌ها به دست آورده‌ایم، در کنار دانش زبان عمومی، گذراندن یک دوره زبان تخصصی حسابداری نیز کمک شایان توجهی به متقاضیان دوره‌‎های بین‎‌المللی می‎‌کند. از این رو مرکز با برگزاری دوره English For Accounting و دوره EBW - Effective Business Writing شما را در این مسیر همراهی می‎‌کند.

امکان این وجود دارد که پس از دوره‌های زبان مرکز برای آزمون‌های بین‌المللی TOEFL و IELTS آماده شویم؟

دوره‌‎های زبان مرکز شما را تا سطحی آماده می‌‎سازد که می‌‎توانید در چهار مهارت زبانی مسلط شوید و بتوانید با اندکی تلاش فردی در دوره‎‌های بین‌‎المللی زبان انگلیسی شرکت کنید.

کتاب‌های آموزشی مرکز چیست؟ و آیا کتاب‌های کمک آموزشی در دوره‌ها استفاده می‌شود؟

کتاب‎‌های American English File کتاب‌‎های اصلی دوره‌‎های زبان انگلیسی هستند که در کنار این مجموعه، کتاب‌های Oxford Word skills, Short Stories  و ... بر حسب نیاز تدریس می‌‎شود. در دوره‌های تخصصی آیین نگارش از جزوات اختصاصی مرکز در زمینه آیین نگارش به همراه فرهنگ لغات تخصصی حسابداری (با تکیه بر دروس ACCA انجمن حسابداران خبره انگلستان) استفاده می‌شود.

 


Copyright 2023 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.