تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

تقریبا چندسالی است که انجمن حسابداران خبره انگلستان، با برگزاری دوره‌های آنلاین بر روی وبسایت خود، افراد شاغل و علاقه‌مندان به دانش روز حسابداری را به این سمت می­‌کشاند تا دانش حسابداری خود را متناسب با مسائل روز دنیا به‌روز کنند. یکی از اولین مدارکی که در این زمینه به وسیله‌ی ACCA طراحی شد، دوره‌ی CertIFR است که از قدیمی‌ترین و یکی از معتبرترین مدارک در حوزه ی استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی است. همانطور که در سرفصل‌های این دوره نیز مشاهده می­‌کنید، این دوره پیرامون اکثر استانداردهای کلیدی IFRS با شما صحبت می‌­کند و لذا می‌­تواند دید خوبی را به صورت عملیاتی به شما دانش‌پذیران عزیز انتقال دهد. در کنار این امر، با توجه به کوتاه بودن مدت زمان دوره، امکان شرکت در آزمون به صورت آنلاین و از طریق سایت ACCA به قیمت 96 پوند و البته امکان صدور آنی مدرک بلافاصله پس از قبولی در آزمون؛ این دوره مورد توجه بسیاری از افراد علاقه‌مند به مهاجرت و کار در سایر کشورها نیز می‌­باشد. شایان ذکر اینکه، این دوره از اعتبار بسیار خوبی نزد جامعه‌ی حرفه‌ای حسابداری برخوردار است.

آموزش این دوره بر روی وبسایت ACCA نیز به ارزش 96 پوند به صورت جزوه‌محور و بدون ارائه و رفع اشکال آماده‌ی دسترسی است که نظر به قیمت ریالی این دوره، هزینه‌ای معادل 4 میلیون تومان را برای دانش‌پذیران به همراه دارد؛ حال آنکه، این دوره علاوه بر جزوه، تدریس، حل تمرین و رفع اشکال و برنامه‌ریزی آموزشی با قیمتی معادل 1.5 میلیون تومان آماده‌ی عرضه به دانش‌پذیران گرامی مرکز آموزش حسابداران خبره است.


مدت 30 ساعت
پیش‌نیاز دانستن مفاهیم، اصول و فروض پایه حسابداری (اصول حسابداری 1،2،3) و آشنایی با مفاهیم پایه گزارشگری مالی
مدرک در انتهای دوره می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت رسمی ACCA، انجام ثبت‌نام و پرداخت مبلغ 96 پوند در آزمون مربوطه شرکت و در صورت قبولی مدرک خود را همان لحظه از ACCA دریافت کنید.
نحوه پرداخت

پرداخت به صورت نقدی


سرفصل دروس
1. ACCA Cert IFR - Online / 30 ساعت
ساختار و عملکرد کمیته تدوین استانداردهای بین‌المللی، وضعیت به‌کارگیری استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی در دنیا، درآمدعملیاتی، ارائه و سود، حسابدارای دارایی‌های غیرجاری، حسابداری دارایی‌های ثابت، کاهش ارزش و کمک‌های بلاعوض دولت، حسابداری اجاره‌ها، حسابداری ابزارهای مالی، حسابداری بدهی‌های مالی، حسابداری گروه، افشا و سایر استانداردها، تفاوت‌های کلیدی میان استانداردهای گزارشگری مالی بین‌المللی و استانداردهای حسابداری انگلستان و آمریکا
ادامه مطلب


برای دیدن پاسخ سوالات متداول، لطفا روی هر سوال کلیک کنید‎
این دوره‎ به صورت عملی برگزار می‎شود یا تئوری؟

این دوره به صورت تئوری آموزش داده می‎­شود که البته در انتهای دوره، آزمون آزمایشی و کارگاه یادگیری فنون نگارش تخصصی حسابداری را نیز شامل می­‎شود.

برای شرکت در این دوره چه سطحی از دانش زبان انگلیسی مورد قبول است؟

با توجه به اینکه در دوره های بین المللی، کلاس‎ها، کتاب‎ها و آزمون‎ها به زبان انگلیسی هستند،هرچه سطح دانش زبان انگلیسی شما بالاتر باشد دوره را راحت تر پشت سر خواهید گذاشت. اما به عنوان تعیین یک حداقل، با دانستن زبان انگلیسی در حد متوسط می توانید دوره را شروع کنید.

دانشجویانی که زبان انگلیسی آنها ضعیف می‎باشد می‎توانند در دوره‎های زبان انگلیسی که به همین منظور طراحی شده است، شرکت نموده و پس از تقویت زبان در دوره‎های بین المللی شرکت نمایند.

آیا دوره Dip IFR فراگیران را برای بازار کار آماده می‎کند؟

این دوره آموزش استانداردهای حسابداری و صورت‎­های مالی در سطح بین‎المللی می­‎باشد و شرایط کاری آن در ایران و کشورهای دیگر مناسب است. داشتن دیپلم این دوره می­‎تواند یکی از امتیازهای متمایز شخص در رزومه­‎ی کاری او باشد.

چگونه اطلاعات بیشتری دریافت کنیم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر می­‎توانید با شماره­‎های مرکز آموزش حسابداران خبره تماس حاصل فرمائید و یا به نشانی الکترونیکی دپارتمان زبان و بین‎الملل ایمیل ارسال کنید. لازم به ذکر است که پنجشنبه هر هفته همایش حضوری معرفی دوره‎های بین‎المللی مرکز به نشانی ذکر شده برگزار می­‎شود و می­‎توانید اطلاعات جامع­‎تری را در خصوص این دوره دریافت کنید. همچنین می­‎توانید به پایگاه اینترنتی زیر مراجعه کرده و از وب سایت رسمی انجمن حسابداران خبره انگلستان اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

www.accaglobal.com/in/en/qualifications/glance/dipifr


background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2021 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.