تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

کارگاه آنلاین (وبینـار) آشنایی با استانداردهای جدید حسابداری ایران

کارگاه آنلاین (وبینار) تخصصی بررسی استانداردهای جدید حسابداری ایران، روز سه‌شنبه 21 آبان ماه 1398 توسط مرکز آموزش حسابداران خبره برگزار شد. با توجه به اهمیت موضوع لازم‌الاجرا شدن استانداردهای جدید حسابدرای ایران از 1 فروردین 1398، این کارگاه آنلاین با حضور تعداد زیادی از علاقه‌مندان در اقصی نقاط کشور برگزار شد.

 

این وبینار آموزشی (کارگاه آنلاین) در روز سه‌شنبه 21 آبان ماه 1398 از ساعت 17:30 تا 22 در مرکز آموزش حسابداران خبره برگزار شد. در این وبینار استانداردهای شماره 1، 2، 34، 35، 36 و 37 با حضور اساتید برجسته حرفه چون آقایان دکتر مهدی مرادزاده فرد، دکتر علی رحمانی، دکتر محسن غلامرضایی، دکتر ابراهیم نوروزبیگی از کانادا و دکتر علی هدایتی تشریح شد. 

 

مرکز آموزش حسابداران خبره به عنوان بزرگترین مرکز آموزش حرفه‌ای حسابداری و مالی در ایران در طول چهار ماه اخیر موفق به برگزاری 3 کارگاه آموزشی حضوری و یک وبینار تخصصی آنلاین در زمینه آشنایی با استانداردهای جدید حسابداری ایران که از فروردین 1398 لازم‌الاجراست، شده است و با این کار توانسته کمک شایانی به ارتقاء سطح علمی حرفه داشته باشد. 

 

بررسی استانداردهای جدید حسابداری ایران به صورت آنلاین سبب حضور حداکثری شرکت‌‌کنندگان از اقصی نقاط کشور شد و در انتهای وبینار به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در وبینار اعطا شد.

 

برای ثبت‌نام در پنجمین کارگـاه آموزشی استانـداردهای جدید حسـابـداری ایران، کلیک کنید.

 

 برچسب‌ها

فرم ارسال نظرات
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2021 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.