تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در رویداد
کلیک کنید
جهت اطلاع از رویدادهای حسابداران خبره کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دوره حضوری بازرسی دفاتر (حسابرسی بیمه) و ضوابط بیمه پیمانکاری به منظور ارزش‌افزایی و بهبود عملیات شرکت‌ها و ایجاد رویکردی منظم و روش‌مند طراحی شده است. در این دوره مفاد قوانین و مقررات تأمین اجتماعی و نحوه بازرسی از دفاتر قانونی تشریح می‌شود. و همچنین کلیه آیین‌نامه‌ها،دستور‌العمل‌ها، قراردادها، حمایت‌ها و بخشنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی به جزئیات بررسی خواهد شد. این دوره به حسابداران، حسابرسان، مدیران مالی و مدیران شرکت‌ها کمک می‌کند تا با اعمال صحیح قوانین و مقررات، از خروج وجوه نقد بابت عدم آگاهی از قوانین جلوگیری به عمل آورند.


مدت 12 ساعت
پیش‌نیاز داشتن مدرک کارشناسی حسابداری یا رشته های مرتبط و حداقل 2 سال سابقه کار
مدرک از طرف انجمن حسابداران خبره ایران و دانشگاه صنعت نفت صادر می‌شود. مدرک این دوره را می‌توانید به صورت الکترونیکی از قسمت «پروفایل دانش‌پذیر» دریافت نمایید و در صورت نیاز به دریافت فیزیکی مدرک، در پروفایل خود ثبت‌ درخواست نمایید.
نحوه پرداخت

پرداخت به صورت نقدی


سرفصل دروس
1. دوره حضوری بازرسی دفاتر-حسابرسی بیمه-و ضوابط بیمه پیمانکاری / 9 ساعت
رئوس مطالب: بیمه اجباری – بیمه اختیاری، راه‌های پیدا و پنهان وصول بیمه از سوی سازمان، مبانی حقوقی و قانون تفاوت کارگر و پیمانکار، چرایی ماده 38، منطق محاسباتی نرخ‌های بیمه، مسئولیت‌های پیمانکار و کارفرما و ضمانت‌های اجرایی، ضوابط بیمه‌ای مقاطعه کاران، بازرسی کارگاهی، بازرسی دفاتر (حسابرسی بیمه) و دادرسی بیمه. محتوای سرفصل: تحلیل مواد قانونی از جمله ماده 4و3 ق.ت و بخشنامه 9 مشترک فنی و درآمد، تشریح مواد 28، 29، 30، 37، 40 و 41، تحلیل هشت مبنای علمی و حقوقی تفاوت، تشریح دو ملاک مدنظر قانون‌گذار در ایران، تفاوت‌های قراردادی کارگر و پیمانکار، مبانی احراز پیمانکار از سوی بازرس، رویه عملی حسابرس بیمه (بازرس دفاتر)، تشریح و تحلیل ماده 38، تحلیل مواد 40 و 41، بررسی چرایی صدور بخشنامه‌های ماده 38، بررسی نتیجه پروژه مشترک سازمان برنامه و سازمان تامین اجتماعی، تعریف مسئولیت، تشریح مسئولیت طرفین، ضمانت‌های اجرا، تحلیل بخشنامه‌های ردیف 14، تحلیل بخشنامه 12101/99/1000، تحلیل بخشنامه 440/1400/1000، تحلیل بخشنامه 4195/99/1000، بررسی مواعد و مراجع قانونی، الزامات لایحه نویسی، فن دفاع در هیئت‌ها


ادامه مطلببرای دیدن پاسخ سوالات متداول، لطفا روی هر سوال کلیک کنید‎
آیا در پایان هر درس امتحان برگزار خواهد شد؟

با توجه به نوع دوره و صلاح‌دید استاد اطلاع‌رسانی می‌شود.

چگونه می‌توانم اطلاعات بیشتری دریافت کنم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در واحد مشاوره و ثبت‌نام مشورت کنید.

02142294   -   داخلی 1

برای ثبت‌نام چه کار باید بکنم؟

در صورت ثبت‌نام نقدی، در همین صفحه با انتخاب زمان برگزاری مورد نظر و تکمیل اطلاعات، به درگاه پرداخت متصل می‌شوید و پس از پرداخت، ثبت نام شما نهایی خواهد بود.
ثبت‌نام اقساطی به صورت حضوری در محل مرکز آموزش حسابداران خبره با ارائه چک طبق فواصل مشخص شده در آیین‌نامه انجام خواهد شد.

محل برگزاری دوره‌های آموزشی کجاست؟

دوره‌های آموزشی حضوری:

در ساختمان اصلی مرکز آموزش حسابداران خبره به نشانی: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23 برگزار می‌شود.

دوره‌های آموزشی آنلاین و غیرحضوری (آفلاین):

از طریق نرم‌افزار "ADOBE CONNECT" برگزار شده و نیاز به حضور در مرکز آموزش ندارید.


Copyright 2024 PACT Edu. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شوید تا:
از همایش‌های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‌های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
کدملی
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه در خبرنامه پیامکی حسابداران خبره عضو شدید سپاسگزاریم.