تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در همایش
کلیک کنید
سمینار استانداردهای جدید حسابداری ایران
جزئیات این همایش
انجمن ACCA به مناسبت روز جهانی زن از اِتل آیرس، اولین زن عضو در ACCA، تقدیر می‌کند.

8 مارس، روز جهانی زن

انجمن حسابداران خبره انگلستان ACCA به مناسبت روز جهانی زن از اِتل آیرس، اولین زن عضو در ACCA، تقدیرمی‎کند. ACCA به مناسبت روز جهانی زن در هشتم مارس 2019، از خانم اِتل آیرس (اولین زن عضو ACCA) تقدیر ویژه‎ای خواهد داشت. ACCA اولین انجمن حرفه‎ای حسابداری در انگلستان است که در سال 1909 یک زن را به جمع اعضای خود اضافه کرد. اِتل سرپرست مشاوران مالیات بردرآمد زنان  در یک آژانس خدمات‎رسانی به زنان است.

روز جهانی زن روزی است که از دست‎آوردهای زنان در حوزه‎های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی تقدیر می‎شود. که این امر در راستای تاکید بر برابری زنان و مردان است. شعار جهانی امسال تعادل بهتر، جهانی بهتر است که نشان می‎دهد پویایی و کارآمدی جهان با برابری جنسیتی بهبود می‎یابد. هلن برند، مدیر اجرائی ACCA می‎گوید: «ما در روز جهانی زن از اِتل آیرس تقدیر می‎کنیم. او بی‎وقفه در تلاش بود تا در حرفۀ حسابداری برابری زنان و مردان را ایجاد کند.»

ACCA تأسیس شد تا حرفۀ حسابداری را به تمام مردم با هر پیش زمینه‎ای، براساس توانمندی‎هایشان عرضه کند.

ACCA در روز جهانی زن در سال 2019 دانست که با داشتن 46 درصد عضو و 56 درصد دانشجوی زن، موقعیت بسیار قدرتمندی برای زنان در ACCA ایجاد کرده است. کادر اداری این انجمن نیز متشکل از زنان و مردان به صورت برابر است. فرصت‎ها و برابری جنسیتی یکی از اهداف اصلی ACCA برای راهبری و ادامۀ مسیر این انجمن است.

ما معتقدیم هر سازمانی موظف است از برابری جنسیتی حمایت کند و راهی را در پیش گیرد تا بتوان از طریق آن برای زنان فرصت‎های زیادی را فراهم کرد. گرامی داشت هر سالۀ روز زن به ما این امکان را می‎دهد تا نشان دهیم به زنان اهمیت می‎دهیم. و واقفیم که چه موانعی بر سر راهشان است و برای رسیدن به برابری کمکشان می‎کنیم.

در روز جهانی زن ACCA میزبان اِتل آیرس است تا به عنوان سخنران در وبینار جهانی حضور داشته باشد. ACCA هم‎چنین وب سایتی طراحی کرده است که درآن مصاحبه‎ها و پرفایل زنان عضو ACCA را می‎توان مشاهده کرد.  ACCA به برابری جنسیتی متعهد است.  چه به عنوان انجمنی حرفه‎ای و چه به عنوان یک کارفرما نگاه ویژه‎ای به این امر دارد. شورای این انجمن متشکل از 34 نفر است که 21 نفر از آنها زن هستند.

نکاتی کلیدی در خصوص ACCA

ACCA اولین انجمن حرفه‎ای است که:

 

دربارۀ ACCA

انجمنی حرفه‎ای است که به تمامی افراد در سراسر دنیا با هر سطح توانمندی دوره‎های حرفه ای در حوزۀ حسابداری، مالی و مدیریت ارائه می‎دهد. ACCA از 208.000 عضو و 503.000 دانشجو در 179 کشور جهان حمایت می کند و به آنها برای موقعیت های شغلی بهتر در کمک می‎کند. ACCA در سراسر دنیا 104 دفتر دارد و 7.300 نفر با توجه به بالاترین استانداردهای کار در آن مشغول به کار هستند.فرم ارسال نظرات
سایر نظرات
روح الله شفیعی
سلام لطف کنید در صورت مقدور این دوره را به صورت حضوری در شهرستانها برگذار کنید..... ممنون
1 0
1397/12/20, 05:58
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2019 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.