تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در همایش
کلیک کنید
سمینار استانداردهای جدید حسابداری ایران
جزئیات این همایش

همایش بین‌المللی دوره ACCA

در حال چک کردن اینستاگرام ACCA انجمن حسابداران خبره انگلستان بودم که یکی از پست‌ها توجه‌ام را جلب کرد؛ عکس‌های آشنا از مرکز آموزش حسابداران خبره ایران و زیرنویسی که برای آن نوشته شده بود.

در نوزدهمین سال فعالیت حسابداران خبره، تصمیم گرفتیم همایش را کمی متفاوت برگزار کنیم. کار سختی نبود، همزمانی همایش با روز معلم این فرصت را به ما داد تا از اساتید این مرکز تجلیل کنیم. برنامه‌ریزی را شروع کردیم.

ساعت 5 عصر در سالن همایش کانون پرورش‌های فکری این دورهمی بزرگ شروع شد، اساتید و نماینده خاورمیانه ACCA انگلستان دعوت شدند و دانشجویان علاقه‌مند، آنلاین  ثبت‌نام کردند. ناراحتی ما از این بود که باتوجه به ظرفیت سالن تنها با 600 نفر می‎‌توانستیم همایش بین‌المللی را برگزار کنیم.

بعد از خوش‌آمدگوییِ دکتر نوروزبیگی مدیر اجرایی و آقای مستأجران رییس شورای مدیریت مرکز آموزش حسابداران خبره، صحبت‌های خانم لینزی نماینده خاورمیانه ACCA را شنیدیم، در ادامه آقای سلمانی دانشجوی ACCA داستان موفقیت خود را برایمان تعریف کرد.

مراسم تجلیل از اساتید مرکز بعد از صحبت‌های دکتر نوروزبیگی درباره IFRS (استانداردهای گزارشگری مالی بین‌المللی) شروع شد. نمی‌توانیم کتمان کنیم که یکی از دلایل موفقیت ما اساتید ما هستند، در تلاشیم که به نحوی از زحمات آن‌ها قدردانی کنیم. بنابراین در این فرصت مناسب بسته‌ی هدیه‌ای با گل و لوح تقدیر به اساتید تقدیم شد. در کنار این، هنگام ورود دانشجویان، بسته‌ی آموزشی- فرهنگی به آن‌ها هدیه دادیم.

 تقدیر از اساتید

با پذیرایی عصرانه (کیک، شیرینی و نوشیدنی) دورهمی به پایان رسید.

مزیت شرکت در این همایش بین‌المللی تخفیف ویژه‌ای است که مسئولین مرکز طی مذاکراتی برای علاقمندان به دوره ACCA گرفته بودند. این تخفیف هزینه ی ثبت نام اولیه ACCA را از 79 پوند به 40 پوند کاهش میداد.

همیشه دیدار مجدد با دوستان لذت بخش است، این که دوباره توانستیم دورهمیِ صمیمانه‌ای برگزار کنیم و بازتاب همایش در ACCA خستگی فعالیت‌های مداوم را از تن ما به در کرد.

 

 

تهیه و تدوین:

روابط عمومی مرکز آموزش حسابداران خبرهفرم ارسال نظرات
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2019 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.