تلفن: 88 94 08 47-50
آدرس مرکز تهران: خیابان استاد نجات الهی جنوبی، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23
ثبت‌نام
در همایش
کلیک کنید
سمینار استانداردهای جدید حسابداری ایران
جزئیات این همایش

دوره‌های بلندمدت و کوتاه مدت چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟

"چه دوره‌ای ثبت‌نام کنم که به دردم بخوره؟" این سوال را بسیاری از دوستانی که به مرکز آموزش حسابداران خبره می‌آیند می‌پرسند. اما قبل از آن باید پاسخ چند سوال را بدهید.

برای گذراندن دوره حسابداری چقدر زمان دارید؟ در چه مدتی می‌خواهید آموزش لازم را کسب کنید؟ آیا سرفصل‌های متفاوتی در نظر دارید یا فقط یک درس را می‌خواهید بخوانید؟

پاسخ سوال‌های بالا برای اینکه بدانید دوره کوتاه مدت را بگذرانید یا بلندمدت لازم است! البته اگر تفاوت دوره‌های کوتاه و بلند مدت را بدانید هم می‌توانید تصمیم درست‌تری برای ثبت‌نام بگیرید.

دوره‌های کوتاه و بلند مدت از نظر مدت زمان و تعداد دروس چه فرقی دارند؟

دوره بلند مدت شامل چند درس می‌شود و متقاضی باید تمام کلاس‌ها را شرکت مگر اینکه باتوجه به تحصیلاتش بتواند تا سقف 4 درس را معادل سازی کند. این در حالی است که دوره کوتاه مدت تنها شامل یک درس می‌شود. در نظر داشته باشید طول مدت دوره آموزشیِ تک درس از 12 تا 75 ساعت متغیر است. به این معنی که در دوره کوتاه مدتی که مدت آموزش آن 12 ساعت است شما حداقل 3 یا 4 جلسه باید سر کلاس حاضر شوید. دوره بلند مدت مجموعه‌ای از این تک درس‌هاست و با توجه به مجموع طول مدت دوره باید سر کلاس حاضر شوید.

 مدارک این دو دوره چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟

باید گفت مدارک این دو دوره هیچ تفاوتی با هم ندارند و هر دو از مرکز حسابداران خبره و دانشگاه صنعت نفت ارائه می‌شوند. تنها تفاوتی که این دو مدرک با هم دارند اطلاعاتی است که روی آن‌ها نوشته می‌شود. درواقع بعد از گذراندن دوره بلند مدت "ریز نمرات" ارائه و معدل هم در مدرک درج می‌شود. اما بعد از گذراندن دوره‌ی کوتاه مدت تنها مدرک حضور در دوره به دانشجو داده می‌شود و نمره‌ای در آن ثبت نمی‌شود

با این توضیحات با تفاوت هر دو دوره آشنا شده‌اید و دیگر نیازی نیست برای یادگیری یک درس در کل دوره ثبت نام کنید. کافی‌ست آن‌چه را می‌خواهید دقیق بدانید؛ مرکز آموزش حسابداران خبره دقیقا همان دوره را برای شما برگزار می‌کند.

 

تهیه و تدوین:

روابط عمومی مرکز آموزش حسابداران خبرهفرم ارسال نظرات
سایر نظرات
فرزین زاهدی
ضمن عرض سلام و تشکر از توضیحات کوتاه و مختصر ولی در عین حال جامع فوق الذکر شما ، خواستم بدونم آیا برای حسابداری یک قنادی معتبر و بقولی لاکچری نیاز به طی چه دوره ای و با چه شرایطی هست ، البته شایط دوره فشرده و کار آمد با ذکر هزینه مربوطه.
با سپاس
0 0
1397/09/25, 06:09
روابط عمومی
سلام
اگر می‌خواهید حسابداری را از پایه آموزش ببینید باید در دوره جامع حسابداری کاربردی ثبت‌نام کنید. شرایط دوره در سایت بخش دوره‌های بلندمدت موجود است.
1397/10/17, 14:58
background
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
Copyright 2019 PACT Edu. All right reserved.
در خبرنامه حسابداران عضو شوید تا:
از همایش‎های رایگان حسابداران خبره مطلع ‎شوید.
فرصت‎های شغلی حسابداری برای شما ارسال شود.
در جریان کلاس‎های جدید و تخفیفات دوره‎ها قرار گیرید.
خبرنامه ما هر 10 روز یکبار برای اعضا ارسال می‎شود.